4 kolejka CALF też ze zwycięstwem Łokietka

4 kolejka CALF  też ze zwycięstwem Łokietka

Zwycięstwem Łokietka 9:2 zakończyło się niedzielne spotkanie z drużyną Autowit Ośno. Mimo wysokiego wyniku, gra nie zachwyciła. Pojawiało się wiele prostych błędów, skuteczność wyraźnie szwankowała. Należy wspomnieć również o dwóch straconych bramkach z jedną z najsłabszych drużyn w lidze oraz dwóch niewykorzystanych rzutach karnych. Elementów do poprawy jest na pewno wiele. 4. kolejka CALF była ostatnią w 2016 roku, na następną należy poczekać do 7 stycznia 2017 roku. Do tego czasu pozostajemy na pozycji lidera, jednak styczeń dopiero zweryfikuje czy zasługujemy na grę w czołówce.

Łokietek MasDrob Siniarzewo - Autowit Ośno 9:2 (6:1)

bramki: J. Ogrodowski, A. Jóźwiak x2, K. Szortyka x5, Ł. Makowski

skład: R.Szortyka, A. Ceterski, B. Dzioba, T. Bartkowiak, Ł. Makowski, K.Szortyka, M. Łyczak J. Ogrodowski, A. Jóźwiak