2. i 3. kolejka też zwycięska dla Łokietka w CALF

Bardzo udanym dla drużyny Łokietka Siniarzewo można podsumować ostatni weekend - 2 mecze, 2 zwycięstwa! Pierwsze spotkanie, z debiutantem w rozgrywkach CALF - CNC Technika Nieszawa, to dominacja tylko jednej drużyny. Mimo braków kadrowych, wynik mógłby być wyższy, zabrakło jednak jeszcze lepszej skuteczności. Z kolei niedzielny pojedynek z drużyną Black Boys zapowiadał się najciekawiej spośród meczów 3. kolejki CALF. Rywal, z którym mecze nigdy nie należą najłatwiejszych, po remisie w ostatniej kolejce, chciał koniecznie zdobyć komplet punktów. Jednak to nasza drużyna pierwsza wyszła na prowadzenie, i jak się później okazało, nie oddała go do końca. Po bramkach A. Jóźwiaka (x2) i K. Szortyki i wyniku 3:0, wyglądało, że mecz jest pod kontrolą. Jednak przeciwnicy zepchnęli nas do obrony, otrzymali przedłużony rzut karny, którego obronił R. Szortyka, a 6 minut przed końcem strzelili bramkę kontaktową. Do ostatniego gwizdka bramki już nie padły. Mecz z nerwami, twardą grą i kontuzjami bramkarzy. Jednak ważne, że zwycięski.

Łokietek MasDrob Siniarzewo - CNC Technika Nieszawa 11:0 (6:0)

bramki: J. Ogrodowski x2, A. Jóźwiak x5, K. Szortyka x3, Ł. Makowski

skład: R.Szortyka, T. Bartkowiak, K. Chęś, J. Kwiatkowski, Ł. Makowski, K.Szortyka, J. Ogrodowski, A. Jóźwiak

Łokietek MasDrob Siniarzewo - Black Boys 3:1 (3:0)