Historyczne zwycięstwo Łokietka z Oldboy Zdrój Ciechocinek w CALF !

Historycznym zwycięstwem można nazwać wczorajszą wygraną Łokietka nad zespołem Oldboy Zdrój Ciechocinek, ponieważ po raz pierwszy w bezpośrednich pojedynkach drużynie z Siniarzewa udało się zdobyć komplet punktów. Wygrana oraz jej rozmiar jest także dużą niespodzianką, gdyż Oldboy Zdrój Ciechocinek to 3-krotny zwycięzca CALF i co roku jeden z głównym faworytów rozgrywek. Nawet najwięksi optymiści nie spodziewali się takiego wyniku. Mimo końcowego wyniku, mecz nie należał do łatwych. Obrona całym zespołem i wysoka skuteczność to główne przyczyny wygranej. Wynik mógłby być bardziej okazały, ale rozluźnienie w końcowych minutach sprawiło, że rywale strzelając dwie bramki, zmniejszyli rozmiary porażki. Po zwycięstwie, awansowaliśmy na 3. miejsce w tabeli i do awansu do finałowej czwórki brakuje już niewiele.

Oldboy Zdrój Ciechocinek - Łokietek MasDrob Siniarzewo 2:6 (0:3)

bramki: J. Ogrodowski , A. Jóźwiak  , K. Szortyka , A. Ceterski

skład: R.Szortyka, A. Ceterski, T. Bartkowiak, C. Stolcman, B. Dzioba, J. Kwiatkowski, Ł. Makowski, K. Chęś, K.Szortyka, M. Łyczak, J. Ogrodowski, A. Jóźwiak