bardzo ważna wygrana Łokietka w CALF

Mecz nie miał faworyta choć historia spotkań była zdecydowanie po stronie Łokietka. Rywale bardzo chcieli przełamać złą serię, co było widać po intensywnych sparingach z zespołami z CZLF oraz akcji #szykujemysienalokietka. Spotkanie można krótko podsumować jako bardzo zacięte. Obie drużyny chciały od początku pokazać swoją dominację. Twarda gra sprawiła, że po kilku minutach obie drużyny miały już po 3 faule. W 11' prowadzanie dla drużyny z Siniarzewa objął K. Szortyka. Jeszcze w pierwszej połowie była okazja do podwyższenia wyniku, jednak rzutu karnego nie wykorzystał A. Jóźwiak. Druga połowa równie interesująca jak pierwsza. Dużo walki, akcji, strzałów z obu stron. Po faulu K. Szortyki we własnym polu karnym, zawodnicy ze Służewa mieli do dyspozycji dwa rzuty karne, jednak żaden nie znalazł miejsca w siatce. W 32' prowadzenie podwyższył J. Ogrodowski i taki wynik utrzymał się do końca. Po zwycięstwie, nasz zespół awansował na 2. miejsce w tabeli.

Za tydzień (29.01) mecz z Kiszonką Sędzin.

Oldboys Służewo - Łokietek MasDrob Siniarzewo 0:2

bramki: K. Szortyka  , J. Ogrodowski

skład: R.Szortyka, A. Ceterski, B. Dzioba, J. Kwiatkowski, Ł. Makowski, K.Szortyka, M. Łyczak, C. Stolcman, J. Ogrodowski, A. Jóźwiak