6. kolejka CALF i porażka Łokietka z Oldboy-ami  Zdroju Ciechocinek Pasjonujący ale jednak przegrany mecz z faworytem rozgrywek, drużyną Oldboy Zdrój Ciechocinek. Pierwsze minuty to zimny prysznic w postaci dwóch straconych bramek. Dopiero wtedy nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej o czym świadczą 4 strzelone bramki. W tym momencie zamiast kontrolować prowadzenie pozwoliliśmy przeciwnikom doprowadzić do remisu. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:5. Drugie 20 minut to większa kontrola nad meczem zawodników Oldboy, którzy większość czasu przebywali na naszej połowie. Kluczowym momentem był faul w polu karnym, który był także 4 przewinieniem całej drużyny. Skutkowało to dwoma rzutami karnymi: z 7 i 9 m. Oba skutecznie wykonali zawodnicy z Ciechocinka. Na koniec dorzucili jeszcze 8. bramkę. W naszej drużynie zabrakło pomysłu na drugą połową, i przede wszystkim akcji, z których można było podwyższyć zdobycz bramkową. Łokietek MasDrob Siniarzewo - Oldboy Zdrój Ciechocinek 5:8 (5:5) bramki: A. Ceterski, K. Szortyka x3, A. Jóźwiak skład: C. Stolcman, K. Chęś, A.Ceterski, B. Dzioba, K. Szortyka, T. Bartkowiak, A. Jóźwiak, M. Łyczak