1. kolejka i 1 zwycięstwo !

Początek spotkania to wyrównana i spokojna gra. Żadna z drużyn nie chciała za bardzo się otworzyć, stąd długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Z każdą chwilą sytuacji z oby stron było coraz więcej jednak a skuteczniejszy w tych działaniach był zespół z Siniarzewa i to on schodził do przerwy z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie rywale zmienili swoje ustawienie i coraz częściej atakowali bramkę Łokietka. Tak ofensywną grę przypłacili licznymi kontratakami napastników z Siniarzewa. W pewnym momencie na tablicy widniał już wynik 7:0. Okres po strzelonej siódmej bramce to wyraźne rozluźnienie i nieporadność w obronie, czego efektem były 3 bramki dla CNC Technika. W kadrze zabrakło jednego z filarów obrony - Błażeja Dzioby, który od kilku miesięcy zmaga się kontuzją i prawdopodobnie zabraknie go w tej edycji CALF.

Łokietek MasDrob Siniarzewo - CNC Technika Nieszawa 7:3 (2:0)

bramki: A. Jóźwiak ⚽⚽, J. Ogrodowski ⚽⚽, K. Szortyka ⚽⚽, C. Stolcman ⚽

skład: R. Szortyka, A. Ceterski, Ł. Makowski, J. Kwiatkowski, C. Stolcman, J. Ogrodowski, K. Szortyka, A. Jóźwiak