Remis z debiutantem w 10. kolejce CALF

Bardzo ciężką przeprawę miała drużyna Łokietka w 10.kolejce CALF. Remis z debiutantem rozgrywek można uznać za sukces. Początek spotkania to ataki obu ze stron . Groźne strzały i interwencje bramkarzy. Było bardzo interesująco dla licznie zgromadzonej widowni . Po jednym z długich podań bramkarz z Wagańca wyszedł z bramki, a równo z nim do piłki wyskoczył Jóźwiak Adrian i lobem pokonał golkipera rywali .Po bramce obraz gry nie uległ zmianie . Jedni i drudzy atakowali . Po dobrze rozegranym kontrataku gracze z Wagańca , rozklepali" defensywę Łokietka i nasz bramkarz musiał wyciągać piłkę z siatki . I połowa 1-1 . Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej . Po jednym z pressingow Joźwiaka bramkarz rywali pogubił się ,a nasz napastnik nie mógł tego nie wykorzystać i strzelił na 2:1. Rywale zaczęli przyspieszać. Gol był kwestia czasu gdyż w naszej ekipie panował chaos ...głównie ze zmianami pozycji na boisku . Bramka na 2:2 to chyba bramka całej edycji ligi ...strzał Winnickiego był tak precyzyjny, a do tego odbił się od górnej części słupka bramki i zrobił się remis. Rywale poczuli szanse . Zrobiło sie nerwowo . My faulujemy po raz czwarty i ...karny. R.Szortyka wyciąga piłkę i nadal remis . Końcówka meczu to zmasowane ataki graczy z Wagańca . Pół minuty przed końcem nasz bramkarz broni piłkę klatka piersiowa ...to była piłką meczowa dla naszych rywali ...na szczęście dla nas niewykorzystana .

Meble Tomaszewscy Waganiec - Łokietek MasDrob Siniarzewo 2:2 (1:1)

bramki: A. Jóźwiak x 2

skład : R. Szortyka, T. Bartkowiak, B.Dzioba, A. Ceterski, Ł. Makowski, M. Łyczak, A. Jóźwiak, K. Chęś, J. Ogrodowski