Łokietek trzecią siłą CALF !!! Po raz drugi z rzędu !!!

Łokietek trzecią siłą w CALF! Drugi rok z rzędu udało się znaleźć na najniższych stopniu podium. Mecz od pierwszego do ostatniego gwizdka był bardzo wyrównany. Drużyna Black Boys częściej była w posiadaniu piłki, jednak nie przekładało się na konkretne akcje. Prowadzenie w meczu objęli przeciwnicy, a bramkę strzelił pozostawiony sam sobie B. Centkowski. Drugie 20 minut to częstsze ataki Łokietka. Trzeba było postawić wszystko na jedną kartę. W końcu były to ostatnie 20 minut w tym sezonie. Po kilku próbach, w końcu się udało, wyrównującą bramkę strzelił K. Szortyka. Kilka chwil później, zostaje odgwizdany 4. faul, co skutkowało przedłużony rzutem karnym dla Black Boys. W takich sytuacjach po raz kolejny świetnie spisał się nasz bramkarz - R. Szortyka. Karny obroniony i cały czas 1:1. To dodało skrzydeł zawodnikom Łokietka. W 35 min. drugą bramkę strzela ponownie K. Szortyka. Prowadzenia zawodnicy z Siniarzewa nie oddali do końca meczu i to oni mogli cieszyć się z 3. miejsca. Nie był to idealny mecz w naszym wykonaniu, ale wygrywa drużyna, która strzela więcej bramek i która ma w składzie najlepszego bramkarza.

Po raz drugi nagrodę dla najlepszego bramkarza zdobył R. Szortyka, którymi swoimi interwencjami wielokrotnie ratował zespół przed utratą bramki.

Podziękowania dla całej drużyny Łokietka za 13 meczów! Za wspólne emocje, walkę, oddane serce do gry. Co prawda finał był na wyciągnięcie ręki, ale trzeba się cieszyć z 3. miejsca, na które zdecydowanie zasłużyliśmy.

Łokietek MasDrob Siniarzewo - Black Boys 2:1 (0:1)

bramki: K .Szortyka ⚽⚽

skład: R.Szortyka, A. Ceterski, Ł. Makowski, C. Stolcman, B. Dzioba, T. Bartkowiak, M. Łyczak, K.Szortyka, J. Ogrodowski, A.Jóźwiak