1. kolejka IX edycji CALF ze zwycięstwem !!

Od zwycięstwa 4:1 drużyna Łokietka MasDrob Siniarzewo rozpoczęła w sobotę udział w rozgrywkach Ciechocińskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Pierwsza połowa to dużo niedokładności i fatalna skuteczność. Największą okazję na bramkę mieli zawodnicy z Ciechocinka, którzy po zagraniu ręką naszego obrońcy w polu karnym, otrzymali rzut karny, którego wybronił R. Szortyka. Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze i skutecznie, wynik otworzył J. Ogrodowski. Kilka chwil później było już 2:0. Rywale odpowiedzieli bramką kontaktową, jednak to ostateczne słowo należało do naszej drużyny. Zespół Jedyny mógł zmiejszyć rozmiary porażki, jednak w końcówce nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego.

Łokietek MasDrob Siniarzewo - Jedyna Ciechocinek 4:1 (0:0)

bramki: J. Ogrodowski, A. Jóźwiak, samob., K. Szortyka

skład: R.Szortyka, B. Dzioba, T. Bartkowiak, J. Kwiatkowski, A. Ceterski, Ł. Makowski, K.Szortyka, C. Stolcman, J. Ogrodowski, M. Łuczak, A. Jóźwiak